kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Zastanawiam się, które wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednakże jechać poza miasto? Jak zdobyć znaczące informacje pogodowe o swoim regionie, w jakim przebywam?

alidodo55

Posty: 1

 
Dla mnie bieganie jest niezwykle ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezwykle szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, albowiem wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem pożądane byłoby ważne jest, aby zadbać o nie.

Kitas

Posty: 7

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj znaczące jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Niekiedy warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Klara323

Posty: 5

 
Lubię dbać o siebie, lecz nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To bez wątpienia nie jest rozsądne, lecz co wykonać?

plusik45

Posty: 9

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

zimek123456

Posty: 2

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Lupusx

Posty: 3

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, niemniej jednak mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, niemniej jednak i wytrenowania, dlatego należałoby wiele biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Klaudi

Posty: 10

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

Jasio234

Posty: 3

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to niezwykle ważne. Smog zabija wiele ludzi, zatem biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Clono

Posty: 2

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

sooya

Posty: 29