Sklep z krzesłami Bejot

Sklep z krzesłami Bejot

Bądźcie powitani!

Planuję w najbliższym okresie zainwestować w nowe meble...nawet małą pożyczkę wziąłem na tę okoliczność. Będą mi potrzebne takie rzeczy jak choćby stół, krzesła i fotele. Będzie ktoś taki porządny i podzieli się swoimi doświadczeniami ze sklepami meblowymi online? Gdzie kupowaliście, było OK, czy odradzacie?

MociMOC

Posty: 29

 
Też właśnie planuję zamówić fajne krzesełka do pokoju dziecięcego i szukam, szukam...zaś tutaj ani widu ani słychu jakiś lepszych propozycji...Może u was znajdę jakieś informacje na temat porządnych sklepów. Ostatni raz kupowałam meble dobre 5 lat temu, więc jestem z lekka zielona jeżeli chodzi o propozycję rynku. Przede wszystkim, zależałoby mi na krzesełkach solidnych, żeby dzieciaki nie zmasakrowały ich za pierwszym posiedzeniem:)

arko1916

Posty: 17

 
No cóż, powiem tak – krzeseł w domu nigdy za mnóstwo :) Wobec tego właśnie w zeszłym miesiącu sprawiłem sobie kilka drewnianych krzeseł do stołu kuchennego. Akurat kupowałem u nas w Bytomiu, w zwyczajnym, stacjonarnym sklepie. Śliczne dębowe drewno, moim zdaniem żaden metal tego tworzywa nie przebije. Lecz wiadomo dzisiaj królują troszkę różne trendy, ja jednakże jestem starej daty...

zakk87

Posty: 18

 
Wyrosło dzisiaj tych sklepów jak grzybów po deszczu. Osobiście jestem dość nieufny, zatem zawsze porządnie sprawdzam sklep, zanim cokolwiek zamówię (nawet wykałaczki) :) Jeśli chodzi o meble to kupiłem sobie fotele na stronie www.ergoexpert.pl. Ja z nimi nie miałem najmniejszych kłopotów. Działają już ponad dekadę na rynku, zarówno nie są to ludzie z przypadku. Wysyłka w 24h i nie musiałem za nią płacić. Moim zdaniem, pożądane byłoby wziąć ich pod uwagę.

Jacek1812

Posty: 19

 
Mnie się podobają bardzo meble z technorattanu, nie wiem, czy ktoś o tym słyszał? Niesłychanie fajna stylizacja, taki ogrodowy styl. A przy tym są bardzo wygodne. Ostatnio sobie kupiłem taki zestaw – stół i dwa fotele, idealny do relaksu po trudnym dniu w pracy. Nie widziałem takich rzeczy za mnóstwo w sieci, niemniej jednak może źle patrzyłem :P W końcu odszukałem jeden sklep, który miał dość idealne ceny.

Thaniell

Posty: 23

 
Miałem kiedyś taki sam wątek :)

Też szukałem mebli, tylko iż to było już jakieś dwa lata temu. Nie wiem jak to wygląda aktualnie, lecz wówczas sklep www.ergoexpert.pl miał niesłychanie idealne opinie i to od nich zamówiłem krzesła. Sporo markowego towaru, fajne ceny i dobry kontakt – tak to mniej więcej wyglądało, jak u nich kupowałem. Aha, dali mi 5 lat gwarancji, co też jakby nie było gigantyczny plus dla nich.

Jarcoo3

Posty: 23