Hej wiecie może gdzie wykonują szafę wnękową na zamówienie?

Hej wiecie może gdzie wykonują szafę wnękową na zamówienie?

Witam wszem i wobec. Mam pytanie odnośnie materiałów.

Szukam szafy wnękowe na zamówienie do sypialni i zastanawiam się jaki jest najtańszy i czy tak źle wygląda, jak niską ma cenę:) Pozdrawiam i czekam na opinie.

klusert

Posty: 11

 
Tutaj http://www.meble-martex.pl są szafy wnękowe na zamówienie z ekstra grafikami. Galerię zdjęć mają bogatą. Cennik też niezły. Polecam, zamawiałem siostrze szafę, wszystko poszło ok. Pozdrawiam.

Jarcoo3

Posty: 23

 
W moich meblach na zamówienie, a dokładniej w szafie wnękowej najbardziej przydają mi się niezbyt głębokie szuflady. Mam też kilka głębokich, ale tak naprawdę już sama nie wiem, co w nich trzymam:)

Kidi

Posty: 21

 
Za nietypowe rozwiązania zawsze płaci się więcej. A meble na zamówienie w takim układzie są bezcenne. Nie wstawisz sobie przecież salonowych na poddasze, czy do malutkiego pokoiku, żeby się o nie przewracać. Ma być praktycznie i funkcjonalnie, no nie?

codePerformance

Posty: 16

 
Jak szukasz tanich mebli na zamówienie to właśnie materiał decyduje o cenie. Płyta melaminowa jest najtańsza. Stosunkowo droższy i trwalszy jest fornir z cienką warstwą drewna.

joziaaaaq23

Posty: 29

 
Niektóre firmy oferujące meble na zamówienie mają na stronie możliwość samodzielnej wyceny od frontów przez zabudowę, szuflady, klamki itd., łącznie z dodatkowymi opcjami. Tylko, że musisz sobie samemu wszystko w domu wymierzyć, a nie jest to łatwe.

Spirek

Posty: 10