Meble loftowe, proszę o ofertę !!

Meble loftowe, proszę o ofertę !!

Witam serdecznie na forum. Mam dylemat, gdzie kupić meble indyjskie. Zależy na naprawdę dobrej jakości, nie podróbach. Dzięki za pomoc.

PaweL

Posty: 7

 
Noszę się z zamiarem zmian, więc być może skorzystam z tego polecenia. Oferta widać, że spora :) Mam nadzieję, że ceny się nie zmienią, bo już upolowałem sobie tam świetną komodę. Fajnie, że sporo tu propozycji mebli industrialnych.

Piotr_21

Posty: 33

 
Noszę się z zamiarem zmian, więc być może skorzystam z tego polecenia. Propozycja widać, iż spora :) Mam nadzieję, iż ceny się nie zmienią, albowiem już upolowałem sobie tam wyborną komodę. Fajnie, iż sporo tu ofert mebli industrialnych.

3czex

Posty: 14

 
Polecam meble drewniane z tego sklepu internetowego http://www.decorindia.pl. Długo szukałam, zanim dotarłam do tego raju meblowego ;) Mają bardzo dużą ofertę mebli orientalnych, ale głównie polecam za ceny – sporo rabatów i promocji. To oferta do każdego wnętrza.

okrzemek

Posty: 15

 
Na takich meblach z litego drewna mi zależało. Nie mam teraz złudzeń. Poczytałem trochę o rodzajach drewna i dowiedziałem się tropikalne rodzaje są najbardziej trwałe i odporne na wilgoć. Poza tym tu w sklepie są w różnorodnych stylizacjach.

LKC00

Posty: 15

 
To skorzystaj. Jestem po rzeczywiście udanych zakupach mebli w stylu loft. Już bym ich na różne nie zamieniła tym bardziej, iż tu w sklepie pozyskałam dość wysoki rabat. Mam nadzieję, iż długo mi posłużą.

Black_Riot

Posty: 19

 
Styl skandynawski jest całkiem okej. Też myślałam o takich meblach, ale w końcu zdecydowaliśmy się na meble orientalne z drewna mango. Z tego co się dowiadywałam to niesłychanie trwałe drewno, więc kupowanie będzie na lata. Taką mam nadzieję i też jestem zadowolona z cen w tym sklepie. Kupowanie naprawdę się opłaca.

basieńka4

Posty: 11

 
No naprawdę widzę wyśmienitą okazję na zmiany w swoim domu :) Raduje mnie przede wszystkim propozycja cen. Zawsze chciałam mieć takie stylowe meble orientalne, a tu widzę, iż nawet stać mnie na nie. Na pewno skorzystam.

MBsmoke

Posty: 11