nieruchomości Warszawa, znacie ?

nieruchomości Warszawa, znacie ?

Czy można znaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, ale żeby była niższa od tej rynkowej.

Narcyzzz

Posty: 3

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odnaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich rzeczywiście bardzo wiele. Bez względu na to czy ma to być drobne czy wielkie mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

12erBis

Posty: 17

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Bez wątpienia trzeba się liczyć z tym, że płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś zakupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Jasio234

Posty: 4

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Trzeba niesłychanie lubić spore zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

TomekK

Posty: 4

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

sthEn

Posty: 4

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje z reguły polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście bardzo szybkim żeby można było znaleźć tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to wiele czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

saradonin

Posty: 4

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

Kitas

Posty: 6