odbitki Nowa Huta, gdzie ?

odbitki Nowa Huta, gdzie ?

Gdzie robicie odbitki w Nowej Hucie? Zależy mi na jakości, ponieważ to zdjęcia z ważnego dla mnie występu. Koniecznie jakieś profesjonalne laboratorium fotograficzne. Dzięki za pomoc.

ewu1u01

Posty: 9

 
Liczyłem na zdecydowanie więcej ofert odbitek w Nowej Hucie. Zwykle nie wywołuję zdjęć, ale jak co do czego przyszło, to ja również miałem dylemat, któremu miejscu zaufać :D

Zlomex

Posty: 9

 
Ja też koniecznie potrzebuję laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie, które zna się na robieniu odbitek i będzie mi też w stanie pomóc co wyboru zdjęć, proporcji, formatu itd. Nie mam pojęcia, komu zaufać.

TomekK

Posty: 10

 
Ekstra. Na pewno zapoznam się z ich ofertą, bo nie orientuję się w tej branży nic a nic :) Rzadko robię odbitki, dlatego na pewno udam się do M1. Dziękuję za poradę. Nie ma to jak skorzystać z oferty z polecenia.

johncena67

Posty: 11

 
Mam w planach spróbowania sił w fotografii. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wtedy dobrej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, bo jak na razie widzę tylko kilka propozycji. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś profesjonalnie działającym studiu fotograficznym.

Herbuś

Posty: 16

 
To niezwykle dobry fotograf w Nowej Hucie http://fotograf-m1.pl. Od zawsze wywołuję tu fotografie i jak potrzebuję robię fotografie do dokumentów. Jakość pierwszorzędna. Szczerze polecam.

slimXX

Posty: 25

 
Album ze ślubu, komunii, chrztu i innych ważnych uroczystości. Takie na pewno każdy posiada :) I tu właśnie potrzebne jest profesjonalne wywoływanie zdjęć w Krakowie i dobry punkt z niskimi cenami :D

Rysiek_99

Posty: 17

 
Mam niezmiernie dobre zdanie o sprawianiu fotografii w M1. Tam pracują naprawdę profesjonaliści, którzy wiedzą, jak obsługiwać nowoczesny sprzęt. Wywołałem zdjęcia z wypadu w góry. Super jakość.

Kitas

Posty: 6

 
O to widzę, że coś dla mnie dokładnie :) Jak szukałem wywoływanie zdjęć w Nowej Hucie, musiałem przeoczyć to miejsce. Czeka mnie duża ilość odbitek, dlatego muszę mieć na uwadze tylko dobrze opiniowane punkty.

herbuś

Posty: 11

 
Coraz gorzej w tej dziedzinie. Nie ma się czym zachwycić. Też będę musiała poszukać wywoływania zdjęć w Krakowie, dlatego poczekam aż dacie znać :) czekam z niecierpliwością.

Agulinek

Posty: 9